Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-04-04/2024-04-06
1 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-04-06 | 10:00 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | 5:3 |
2 | NIWA NOWA WIEŚ | - | SKAWA WADOWICE | 2024-04-06 | 10:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | 4:1 |
3 | HURAGAN INWAŁD | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-04-04 | 17:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | 1:3 |
4 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | ISKRA KLECZA | 2024-04-06 | 10:00 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | 7:5 |
5 | HEJNAŁ KĘTY | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-04-06 | 10:00 | TS HEJNAŁ KĘTY (Kęty, Jana III Sobieskiego 36) | 1:3 |
6 | D&R Unia Oświęcim | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-04-06 | 10:00 | MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15) | 5:0 |
7 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-04-04 | 16:30 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | 1:3 |
Kolejka: 2 w dniach 2024-04-13/2024-04-16
8 | BESKID ANDRYCHÓW | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-04-13 | 10:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | 4:0 |
9 | BOROWIK BACHOWICE | - | HALNIAK MAKÓW PODH | 2024-04-13 | 11:00 | LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228) | 0:2 |
10 | FABLOK CHRZANÓW | - | D&R Unia Oświęcim | 2024-04-14 | 10:00 | MKS Chrzanów (Chrzanów, Leśna 2) | 1:4 |
11 | ISKRA KLECZA | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-04-13 | 12:00 | LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1) | 4:3 |
12 | AP 21 CHRZANÓW | - | SOŁA OŚWIĘCIM | 2024-04-16 | 17:30 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | 8:2 |
13 | SKAWA WADOWICE | - | HURAGAN INWAŁD | 2024-04-14 | 09:00 | Boisko ze sztuczna nawierzchnią 105x68 (Wadowice, Błonie 2) | 6:1 |
14 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | NIWA NOWA WIEŚ | 2024-04-13 | 10:00 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | 6:3 |
Kolejka: 3 w dniach 2024-04-20/2024-05-15
15 | NIWA NOWA WIEŚ | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-05-15 | 17:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | : |
16 | HURAGAN INWAŁD | - | Lachy Lachowice-Hucisko | 2024-04-20 | 13:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | 2:5 |
17 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | SKAWA WADOWICE | 2024-04-20 | 10:00 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | 2:3 |
18 | HEJNAŁ KĘTY | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-04-21 | 10:00 | TS HEJNAŁ KĘTY (Kęty, Jana III Sobieskiego 36) | 0:7 |
19 | D&R Unia Oświęcim | - | ISKRA KLECZA | 2024-04-20 | 10:00 | LKS Puls Broszkowice (Broszkowice, Łąkowa 6) | 7:3 |
20 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-04-21 | 14:00 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | 4:2 |
21 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-04-20 | 10:00 | Boisko Progress Andrychów (Andrychów, Szewska 60) | 6:2 |
Kolejka: 4 w dniach 2024-04-26/2024-04-28
22 | BESKID ANDRYCHÓW | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-04-27 | 10:00 | Boisko "Halny" (Andrychów, Jarosława Dąbrowskiego 25) | 9:0 |
23 | FABLOK CHRZANÓW | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-04-28 | 10:00 | MKS Fablok Chrzanów (Chrzanów, Szpitalna 78A) | 3:2 |
24 | ISKRA KLECZA | - | HALNIAK MAKÓW PODH | 2024-04-26 | 19:30 | Boisko sztuczne MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 1:7 |
25 | AP 21 CHRZANÓW | - | D&R Unia Oświęcim | 2024-04-28 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | 1:1 |
26 | SKAWA WADOWICE | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-04-28 | 09:00 | Boisko ze sztuczna nawierzchnią 105x68 (Wadowice, Błonie 2) | 6:1 |
27 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | SOŁA OŚWIĘCIM | 2024-04-27 | 11:00 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | 6:4 |
28 | NIWA NOWA WIEŚ | - | HURAGAN INWAŁD | 2024-04-27 | 10:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | 5:0 |
Kolejka: 5 w dniach 2024-04-30/2024-05-30
29 | HURAGAN INWAŁD | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-05-01 | 10:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | 2:3 |
30 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | NIWA NOWA WIEŚ | 2024-05-08 | 17:30 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | : |
31 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-05-07 | 18:30 | Lachowice- boisko ze sztuczną nawierzchnią (Lachowice 232) | : |
32 | D&R Unia Oświęcim | - | SKAWA WADOWICE | 2024-04-30 | 17:00 | MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15) | 1:2 |
33 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-05-14 | 18:00 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | : |
34 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | - | ISKRA KLECZA | 2024-05-30 | 10:00 | Boisko Progress Andrychów (Andrychów, Szewska 60) | : |
35 | BOROWIK BACHOWICE | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-05-01 | 11:00 | LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228) | 0:10 |
Kolejka: 6 w dniach 2024-05-04/2024-05-21
36 | BESKID ANDRYCHÓW | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-05-04 | 10:00 | Boisko "Halny" (Andrychów, Jarosława Dąbrowskiego 25) | : |
37 | ISKRA KLECZA | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1) | : |
38 | AP 21 CHRZANÓW | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-05-21 | 17:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
39 | SKAWA WADOWICE | - | HALNIAK MAKÓW PODH | 2024-05-05 | 09:00 | Boisko ze sztuczna nawierzchnią 105x68 (Wadowice, Błonie 2) | : |
40 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | D&R Unia Oświęcim | 2024-05-04 | 11:00 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | : |
41 | NIWA NOWA WIEŚ | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-05-04 | 10:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | : |
42 | HURAGAN INWAŁD | - | SOŁA OŚWIĘCIM | 2024-05-04 | 10:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | : |
Kolejka: 7 w dniach 2024-05-10/2024-05-13
43 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-05-10 | 17:00 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | : |
44 | HEJNAŁ KĘTY | - | HURAGAN INWAŁD | 2024-05-11 | 10:00 | TS HEJNAŁ KĘTY (Kęty, Jana III Sobieskiego 36) | : |
45 | D&R Unia Oświęcim | - | NIWA NOWA WIEŚ | 2024-05-13 | 17:00 | MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15) | : |
46 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | Lachy Lachowice-Hucisko | 2024-05-12 | 10:00 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | : |
47 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | - | SKAWA WADOWICE | 2024-05-11 | 10:00 | Boisko Progress Andrychów (Andrychów, Szewska 60) | : |
48 | BOROWIK BACHOWICE | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-05-11 | 11:00 | LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228) | : |
49 | FABLOK CHRZANÓW | - | ISKRA KLECZA | 2024-05-12 | 17:00 | MKS Fablok Chrzanów (Chrzanów, Szpitalna 78A) | : |
Kolejka: 8 w dniach 2024-05-18/2024-05-19
50 | BESKID ANDRYCHÓW | - | ISKRA KLECZA | 2024-05-18 | 10:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
51 | AP 21 CHRZANÓW | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-05-19 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
52 | SKAWA WADOWICE | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-05-19 | 09:00 | Boisko ze sztuczna nawierzchnią 105x68 (Wadowice, Błonie 2) | : |
53 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-05-18 | 12:30 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | : |
54 | NIWA NOWA WIEŚ | - | HALNIAK MAKÓW PODH | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | : |
55 | HURAGAN INWAŁD | - | D&R Unia Oświęcim | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | : |
56 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-05-18 | 10:00 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2024-05-24/2024-05-26
57 | HEJNAŁ KĘTY | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-05-25 | 10:00 | TS HEJNAŁ KĘTY (Kęty, Jana III Sobieskiego 36) | : |
58 | D&R Unia Oświęcim | - | SOŁA OŚWIĘCIM | 2024-05-26 | 14:30 | MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15) | : |
59 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | HURAGAN INWAŁD | 2024-05-25 | 10:00 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | : |
60 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | - | NIWA NOWA WIEŚ | 2024-05-25 | 10:00 | Boisko Progress Andrychów (Andrychów, Szewska 60) | : |
61 | BOROWIK BACHOWICE | - | Lachy Lachowice-Hucisko | 2024-05-24 | 18:00 | LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228) | : |
62 | FABLOK CHRZANÓW | - | SKAWA WADOWICE | 2024-05-26 | 10:00 | MKS Fablok Chrzanów (Chrzanów, Szpitalna 78A) | : |
63 | ISKRA KLECZA | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2024-05-31/2024-06-02
64 | BESKID ANDRYCHÓW | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-06-01 | 10:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
65 | SKAWA WADOWICE | - | ISKRA KLECZA | 2024-06-02 | 09:00 | Boisko ze sztuczna nawierzchnią 105x68 (Wadowice, Błonie 2) | : |
66 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-06-01 | 11:00 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | : |
67 | NIWA NOWA WIEŚ | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-06-01 | 10:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | : |
68 | HURAGAN INWAŁD | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-06-01 | 10:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | : |
69 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | HALNIAK MAKÓW PODH | 2024-05-31 | 17:30 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | : |
70 | HEJNAŁ KĘTY | - | D&R Unia Oświęcim | 2024-06-01 | 10:00 | TS HEJNAŁ KĘTY (Kęty, Jana III Sobieskiego 36) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2024-06-08/2024-06-10
71 | D&R Unia Oświęcim | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-06-09 | 10:00 | MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15) | : |
72 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-06-08 | 14:00 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | : |
73 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | - | SOŁA OŚWIĘCIM | 2024-06-08 | 10:00 | Boisko Progress Andrychów (Andrychów, Szewska 60) | : |
74 | BOROWIK BACHOWICE | - | HURAGAN INWAŁD | 2024-06-08 | 11:00 | LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228) | : |
75 | FABLOK CHRZANÓW | - | NIWA NOWA WIEŚ | 2024-06-09 | 10:00 | MKS Fablok Chrzanów (Chrzanów, Szpitalna 78A) | : |
76 | ISKRA KLECZA | - | Lachy Lachowice-Hucisko | 2024-06-10 | 18:00 | LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1) | : |
77 | AP 21 CHRZANÓW | - | SKAWA WADOWICE | 2024-06-08 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
Kolejka: 12 w dniach 2024-06-15/2024-06-16
78 | BESKID ANDRYCHÓW | - | SKAWA WADOWICE | 2024-06-15 | 10:00 | AKS Beskid Andrychów (Andrychów, Tadeusza Kościuszki 1) | : |
79 | Lachy Lachowice-Hucisko | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-06-15 | 11:00 | LKS Lachy Lachowice-Hucisko (Lachowice 232) | : |
80 | NIWA NOWA WIEŚ | - | ISKRA KLECZA | 2024-06-15 | 10:00 | LKS Niwa Nowa Wieś (Nowa Wieś, św. Floriana 68) | : |
81 | HURAGAN INWAŁD | - | FABLOK CHRZANÓW | 2024-06-15 | 10:00 | LKS Huragan Inwałd (Inwałd, Os. Wapiennik 21) | : |
82 | SOŁA OŚWIĘCIM | - | BOROWIK BACHOWICE | 2024-06-15 | 10:00 | Klub Sportowy SOŁA Oświęcim (Oświęcim, Przeczna 2A) | : |
83 | HEJNAŁ KĘTY | - | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | 2024-06-15 | 10:00 | TS HEJNAŁ KĘTY (Kęty, Jana III Sobieskiego 36) | : |
84 | D&R Unia Oświęcim | - | HALNIAK MAKÓW PODH | 2024-06-16 | 10:00 | MOSiR Oświęcim (Oświęcim, Legionów 15) | : |
Kolejka: 13 w dniach 2024-06-22
85 | HALNIAK MAKÓW PODH | - | BESKID ANDRYCHÓW | 2024-06-22 | 10:00 | MKS Halniak Maków Podhalański (Maków Podhalański, Sportowa 2) | : |
86 | AP PROGRESS ANDRYCHÓW | - | D&R Unia Oświęcim | 2024-06-22 | 10:00 | Boisko Progress Andrychów (Andrychów, Szewska 60) | : |
87 | BOROWIK BACHOWICE | - | HEJNAŁ KĘTY | 2024-06-22 | 10:00 | LKS Borowik Bachowice (Bachowice, ks. Gołby 228) | : |
88 | FABLOK CHRZANÓW | - | SOŁA OŚWIĘCIM | 2024-06-22 | 10:00 | MKS Fablok Chrzanów (Chrzanów, Szpitalna 78A) | : |
89 | ISKRA KLECZA | - | HURAGAN INWAŁD | 2024-06-22 | 10:00 | LKS Iskra Klecza Dolna (Klecza Dolna 1) | : |
90 | AP 21 CHRZANÓW | - | NIWA NOWA WIEŚ | 2024-06-22 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
91 | SKAWA WADOWICE | - | Lachy Lachowice-Hucisko | 2024-06-22 | 10:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |